هادی حجازی فر: گفتند حذف سیمرغ مردمی کار ما بوده است!

به گزارش بانو هما، کارگردان موقعیت مهدی گفت: عده ای می خواستند در جشنواره ما را وارد فضای دو قطبی نمایند، اما ما از آن دوری کردیم.

هادی حجازی فر: گفتند حذف سیمرغ مردمی کار ما بوده است!

به گزارش باشگاه خبرنگاران، هادی حجازی فر کارگردان فیلم موقعیت مهدی گفت: ما در در طول جشنواره کوشش کردیم، مثل موضوع فیلم آرام، نجیب و شریف برخورد کنیم. عده ای می خواستند ما را وارد فضای دو قطبی نمایند، اما ما از آن دوری کردیم.

به گفته حجازی فر، پیش از برگزاری نشست خبری فیلم سینمایی موقعیت مهدی این فیلم در رده سوم آرای مردمی قرار داشت؛ اما پس از آن و با تعاریف اهالی رسانه و منتقدان، تماشاگران آن را دیدند و به آن رای دادند به گونه ای که به رتبه دوم جدول رسید.

حجازی فر می گوید: شائبه تشکیک و ابهام در آرای مردمی که مطرح شد، همه صاحبان آثار اعتراض کردند. ما تنها اثری بودیم که حرفی نزدیم و سکوت کردیم. با این حال بعد که سیمرغ مردمی حذف شدند، گفتند کار عوامل موقعیت مهدی بوده است!

او پرداخت به زندگی شهدا و رنج خانواده آن ها را بخش مغفول مانده سینمای ایران می داند و می گوید باید تمهیدی بگردد تا قصه این شخصیت ها که ظرفیت نمایشی و تبدیل شدن به اثر سینمایی و تلویزیونی را دارد، برای مردم بازگو گردد.

حجازی فر در انتها گفت: خوشحالم با اولین حضورم در جشنواره فیلم فجر به عنوان کارگردان، دیده شدم. نظر احسان باکری برایم از همه مهمتر بود؛ به او قول داده بودم جعل نکنم و آنچه بوده را روایت کنم. فیلم را در جشنواره با اضطراب دیدم، اما لبخند و رضایت احسان باکری دلم را آرام کرد. خوشحالم که موقعیت مهدی را پسندید.

منبع: فرارو
انتشار: 12 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1401 گردآورنده: banoohoma.ir شناسه مطلب: 324

به "هادی حجازی فر: گفتند حذف سیمرغ مردمی کار ما بوده است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هادی حجازی فر: گفتند حذف سیمرغ مردمی کار ما بوده است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید