عزیزی: تصمیمم را تغییر دادم؛ دوست دارم با مدال پاراآسیایی خداحافظی کنم

به گزارش بانو هما، قهرمان پارالمپیک توکیو گفت: قرار بود بعد از پارالمپیک خداحافظی کنم، اما تصمیم خود را تغییر دادم و تا پاراآسیایی مبارزه خواهم کرد.

عزیزی: تصمیمم را تغییر دادم؛ دوست دارم با مدال پاراآسیایی خداحافظی کنم

اصغر عزیزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد تصمیم خود برای ادامه فعالیت در پاراتکواندو گفت: پیش از رقابت های پارالمپیک اعلام نموده بودم که بعد از این مسابقات از دنیای قهرمانی خداحافظی خواهم کرد، اما به احترام فدراسیون و سرمربی تیم ملی پاراتکواندو تصمیم خود را تغییر دادم و قرار است تا بازی های پاراآسیایی 2022 همچنان ادامه بدهم و بعد از این مسابقات خداحافظی کنم.

وی در مورد حضور در مسابقات جهانی پاراتکواندو بیان کرد: یک میزان پارگی ACL دارم و این آسیب دیدگی اجازه حضور در مسابقات جهانی را نمی دهد. با حضور در مسابقات جهانی این احتمال وجود دارد که مصدومیتم تشدید گردد و بازی های آسیایی را از دست بدهم. قطعاً در مسابقات جهانی حضور نخواهم داشت، اما هر آنچه از دستم بربیاید را برای پاراتکواندو را انجام خواهم داد.

قهرمان پاراتکواندو پارالمپیک توکیو تاکید نمود: بعد از مسابقات المپیک توکیو، با آقای خانلرخانی هماهنگی این موضوع را انجام دادیم و مسئولان کمیته پارالمپیک و فدراسیون تکواندو را نیز در جریان قرار دادیم تا در اولین حضور پاراتکواندو در مسابقات پاراآسیایی نیز حضور داشته باشم. مدال طلای پاراآسیایی آخرین مدالی خواهد بود که کارنامه ام را تکمیل می نماید و دوست دارم به آن برسم.

عزیزی در مورد دلخوری بعضی از قهرمانان از مسئولان گفت: بسیاری از قهرمانان المپیک و پارالمپیک در مورد بحث جوایز در رسانه ها صحبت کردند و درخواست دریافت زودتر جوایز خود را داشتند. در حال حاضر 33 ساله هستم و باید برای زندگی آینده خود برنامه ریزی کنم و متاهل شوم. دریافت هر چه زودتر این جایزه می تواند باعث گردد تا برای تهیه مسکن و آینده زندگی خود برنامه ریزی بهتری داشته باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 آبان 1400 بروزرسانی: 27 آبان 1400 گردآورنده: banoohoma.ir شناسه مطلب: 159

به "عزیزی: تصمیمم را تغییر دادم؛ دوست دارم با مدال پاراآسیایی خداحافظی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی: تصمیمم را تغییر دادم؛ دوست دارم با مدال پاراآسیایی خداحافظی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید