مهمان خارجی حسن یزدانی کیست؟

به گزارش بانو هما، اسفند ماه گذشته باجرانگ هندی، مدعی عنوان دار وزن 65 کیلوگرم به استان مازندران آمد تا در سالن کشتی مجموعه ورزشی حسن یزدانی که به تازگی در لپوصحرای جویبار افتتاح شده است، تمریناتش را دنبال کند.

مهمان خارجی حسن یزدانی کیست؟

حسن یزدانی خودش نیز چند روزی در کنار باجرانگ بود و در حالی که کشتی گیر هندی میهمانش بود، از او به برترین شکل ممکن پذیرایی کرد و سپس به اردوی تیم ملی آزاد که برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا استارت خورد، ملحق شد. باجرانگ البته در مازندران ماند و زیر نظر مربیان این استان و همراه با کشتی گیران مازندرانی تمریناتش را دنبال کرد.

او اولین میهمان خارجی مجموعه ورزشی قهرمان کشتی دنیا و المپیک بود. حسن یزدانی احتمال اینکه پیش از مسابقات دنیای 2022 صربستان، باز هم کشتی گیران خارجی دیگری برای برپایی کمپ تمرینی به لپوصحرا بیایند را رد نمی کند.

این احتمال وجود دارد که با توجه به در پیش بودن دو رویداد مسابقات دنیای و بازی های آسیایی در سال 2022 برای آسیایی ها در فاصله ای اندک، کشتی گیران آسیایی برای کسب آمادگی بیشتر علاقمند به برپایی کمپ تمرینی در استان مازندران و در سالن حسن یزدانی باشند، حتی اگر دارنده دو مدال طلا و نقره المپیک خودش در اردوی تیم ملی هم باشد، باز هم در فاصله دو اردو به جویبار و سالنش بازخواهد گشت و کشتی گیران زیادی در دنیا دوست دارند حتی برای چند روز در کنار قهرمان ایرانی تمرین نمایند.

حسن یزدانی بعد از شکست دیوید تیلور آمریکایی و کسب نشان طلای دنیا در سال 2021، هنوز در هیچ میدانی روی تشک نرفته و به نظر می رسد بازگشت او به تشک، در یکی از مسابقات رنکینگ اتحادیه دنیای در خرداد ماه باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 خرداد 1401 بروزرسانی: 4 خرداد 1401 گردآورنده: banoohoma.ir شناسه مطلب: 339

به "مهمان خارجی حسن یزدانی کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهمان خارجی حسن یزدانی کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید