حمایت دانشگاه تبریز از برگزاری نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی

به گزارش بانو هما، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز از حمایت این دانشگاه از برگزاری نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX2021 اطلاع داد.

حمایت دانشگاه تبریز از برگزاری نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی

عسگری، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز در مصاحبه با خبرنگار استان های خبرنگاران، از حمایت این دانشگاه از برگزاری نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX2021 اطلاع داد.

عسگری با اشاره به اینکه دانشگاه تبریز همانند سال های قبل مسئولیت زون فناوری های نانو را در این نمایشگاه بر عهده دارد، گفت: هیئت رئیسه دانشگاه تبریز تخفیف 50 درصدی برای ثبت نام فناوران این دانشگاه در این نمایشگاه در نظر گرفته است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز اضافه نمود: تخفیف 20 درصدی دیگری نیز به وسیله برگزار کنندگان نمایشگاه برای مراکز دانشگاهی در نظر گرفته شده است که در کل شرکت کنندگان دانشگاه تبریز در این نمایشگاه می توانند از تخفیف 70 درصدی برای حضور استفاده کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه متاسفانه در دو سال اخیر به علت شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری نمایشگاه های فناورانه به شکل مطلوب در کشور نبوده است، خاطرنشان کرد: از طرفی RINOTEX با هشت دوره برگزاری از صندلی مناسبی در بین صنعت گران، فناوران و سرمایه گذارن در منطقه و کشور برخوردار است، نمایشگاه امسال هم فرصت مغتنمی برای معرفی محصولات و خدمات فناورانه است.

عسگری در ادامه، حمایت دیگر دانشگاه تبریز از اساتید جهت حضور در این نمایشگاه را مساعدت جهت پرداخت هزینه های ثبت نام نمایشگاه از محل گرانت آن ها خاطرنشان کرد و اضافه نمود: با توجه به صندلی ویژه دانشگاه تبریز از نظر علمی و فناوری در منطقه و کشور، حرکت به سمت کاربردی نمودن تحقیقات دانشگاهی به وسیله ایجاد واحد های فناور و دانش بنیان به وسیله اساتید، فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه تبریز می تواند در پیشرفت و توسعه کشور و بعلاوه در راستای تقویت اقتصاد دانش بنیان بسیار تاثیرگذار باشد.

گفتنی است؛ پوستر، فراخوان و نحوه ثبت نام و حضور در نمایشگاه نوآوری و فناوری در سایت نمایشگاه به آدرس www.rinotex.ir و www.rrto.ir در دسترس علاقمندان واقع شده است. بعلاوه دبیرخانه زون فناوری های نانو این نمایشگاه در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز قرار داده شده است و همکاران می توانند جهت اطلاع از نحوه برخورداری از حمایت های دانشگاه تبریز با شماره داخلی 2992، سرکار خانم برقی تماس حاصل کنند.

شایان ذکر است، امسال نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX2021 از تاریخ 17 الی 21 آبان ماه امسال در نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار خواهد شد. این نمایشگاه در پنج بخش شامل: ایده های فناورانه، شتابدهی و جذب سرمایه، توسعه و تجاری سازی فناوری، فروش محصولات فناورانه و نیازمندی های فناورانه و در 21 زون تخصصی برنامه ریزی شده است و فرصت ثبت نام در این نمایشگاه تا تاریخ 31 مهرماه امسال است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 15 آبان 1400 گردآورنده: banoohoma.ir شناسه مطلب: 147

به "حمایت دانشگاه تبریز از برگزاری نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت دانشگاه تبریز از برگزاری نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید