اتمام آنالیز لایحه رتبه بندی در کمیسیون آموزش مجلس

به گزارش بانو هما، تهران (پانا) - یک عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت در کمیسیون آموزش و تحقیقات لایحه رتبه بندی معلمان آماده شده، امید است که هیات رئیسه مجلس سریعاً اجازه بارگذاری را صادر کند تا این لایحه در دستور کار نمایندگان قرار گیرد و در صحن به رأی گذاشته گردد.

اتمام آنالیز لایحه رتبه بندی در کمیسیون آموزش مجلس

مهدی اسماعیلی در گفت و گو با پانا در مورد آخرین شرایط لایحه رابه بندی معلمان، اظهار کرد: لایحه رتبه بندی معلمان از صحن مجلس به کمیسیون آموزش و تحقیقات ارجاع شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه نمود: دوستانم نظراتی داشتند و قرار شد نقطه نظرات را در کمیسیون آنالیز کنیم؛ دو جلسه کمیسیون نیز تشکیل شد. یکی از موانعی که وجود داشت این است که دولت اعلام می نماید ما در تنگنای اقتصادی هستیم.

وی اعلام کرد: 25 هزار میلیارد برای این کار در سال 1400 در نظر گرفته شده بود اما آقای میرکاظمی اعلام نموده که چون 6 ماه از سال گذشته است، شش ماه دوم سال را با 12 هزار و 500 میلیارد اجرایی کنیم و مابقی این مبلغ را در سال 1401 تخصیص دهیم.

اسماعیلی ادامه داد: ما این لایحه را آماده و جداول آن را نیز تنظیم کردیم امیدواریم که هیات رئیسه مجلس سریعاً اجازه بارگذاری دهد تا در دستور کار نمایندگان قرار گیرد و در صحن به رأی گذاشته گردد تا مراحل پایانی خود را نیز طی کند بنابراین این آنالیز، از نظر کمیسیون تمام شده است و منتظر هستیم تا هیات رئیسه اجازه بارگذاری را صادر کند.

نماینده میانه در مجلس یازدهم خاطر نشان کرد: از همان ابتدا که موضوع رتبه بندی مطرح شد، بیشتر نمایندگان از آن استقبال و حمایت کردند امیدواریم در نهایت این لایحه با رأی بالا به تصویب برسد زیرا پیش بینی ما این است که نمایندگان علاقه مند هستند برای بهبود شأن و منزلت معلمان و شرایط معیشتی آنان قدم بردارند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 دی 1400 بروزرسانی: 17 دی 1400 گردآورنده: banoohoma.ir شناسه مطلب: 210

به "اتمام آنالیز لایحه رتبه بندی در کمیسیون آموزش مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتمام آنالیز لایحه رتبه بندی در کمیسیون آموزش مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید