کلانتری: برای کسب امتیاز آمده بودیم اما قدرت این کار را نداشتیم، جایگاه الان فجر نه در شأن ماست و نه طرفداران مان

به گزارش بانو هما، سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت که تیمش برای کسب امتیاز مقابل پرسپولیس صف آرایی نموده، اما توانایی دستیابی به آن را نداشته است.

کلانتری: برای کسب امتیاز آمده بودیم اما قدرت این کار را نداشتیم، جایگاه الان فجر نه در شأن ماست و نه طرفداران مان

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علی اصغر کلانتری پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز مقابل پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: پرسپولیس را در چند بازی گذشته بررسی نموده بودیم و کار دفاعی و بسته را در دستور کار قرار دادیم تا بتوانیم از ضدحملات استفاده کنیم. در موقعیتی گل خوردیم که توپ به کسی برخورد نکرد. توپ بیشتر در اختیار پرسپولیس بود، ولی ما در هر دو نیمه یکی دو موقعیت خوب به دست آوردیم که نتوانستیم استفاده کنیم.

وی در ادامه اضافه نمود: از این موضوع ناراحتم که نتوانستیم از دروازه مان تا آخر لحظه محافظت کنیم و قدرت این کار را نداشتیم. بعد از گل، عطش پرسپولیس افتاد و بچه های ما بهتر کار کردند. آنها جلو بازی کردند و در 15 دقیقه آخر ضربات ایستگاهی خوبی را هم به دست آوردیم، ولی تبدیل به گل نشدند. امیدوارم برای آینده بهتر کار کنیم. در این بازی برای کسب امتیاز آمده بودیم که نشد.

کلانتری توضیح داد: متأسفانه مشکلاتی برای ما به وجود آمد که باعث شده جایگاه الان فجر نه در شأن ما و نه طرفداران مان باشد. دوست نداشتیم این شرایط به وجود بیاید. در ابتدا هیچ وقت به کمتر از رتبه ششم یا هفتم جدول فکر نمی کردیم، ولی مشکلاتی به وجود آمد که بازگو کردنش درست نیست. آدم جاهایی که زورش نمی رسد باید مشکلش را به خدا واگذار کند. آه مظلومانی که کسی را به جز خدا ندارند، خود خدا می گیرد.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی خاطر نشان کرد: در مسئله فنی دو مسئله خیلی ما را اذیت کرد. در ابتدای فصل روال خوبی داشتیم و تا رده ششم و هفتم جدول بالا آمدیم. حتی عطش این را داشتیم که بیشتر از این رتبه هم صعود کنیم، ولی بعد از بازی با پیکان تیم مان دچار مصدومیت های زیادی شد و فرایند تیم تغییر کرد. نصف مصدومیت های ما برای استادیوم حافظیه است. همواره هم شرمسار تیم هایی که به حافظیه می آیند هستیم و این را به مربیان حریف هم گفته ام. تیم های مقابل در این استادیوم چند مصدوم داشته اند. برای تیمی مثل ما که از لحاظ بازیکن آنچنان وارد نقل وانتقالات نشده و مجبور شدیم از بازیکنان جوان استفاده کنیم، مصدومیت بازیکنان مشکل ساز است.

وی در پایان گفت: مصدومان مان کم کم بر می گردند و امیدواریم برای جذب بازیکن در نیم فصل قول مساعده داده گردد تا بتوانیم فرایند بهتری را در نیم فصل دوم داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 خرداد 1401 بروزرسانی: 28 خرداد 1401 گردآورنده: banoohoma.ir شناسه مطلب: 363

به "کلانتری: برای کسب امتیاز آمده بودیم اما قدرت این کار را نداشتیم، جایگاه الان فجر نه در شأن ماست و نه طرفداران مان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلانتری: برای کسب امتیاز آمده بودیم اما قدرت این کار را نداشتیم، جایگاه الان فجر نه در شأن ماست و نه طرفداران مان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید