مذاکرات جدی پرسپولیس با یک مهاجم مطرح

به گزارش بانو هما، نمایش ضعیف بازیکنان هجومی پرسپولیس در دو بازی اخیر، باعث شده خرید یک مهاجم به اولویت اصلی آن ها تبدیل گردد. یورگن لوکادیا قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ نموده و شیخ دیاباته هم با مصدومیت های پیاپی، بازیکنی نیست که بتوان به عنوان نفر اول خط حمله روی او حساب باز کرد. علی علیپور، اصلی ترین گزینه پرسپولیس محسوب می گردد. نام پرسپولیس و علیپور، در سال های اخیر بار ها به هم لینک شده، اما این بار، می توان شانس عملی شدن این انتقال را بیشتر از همواره دانست.

مذاکرات جدی پرسپولیس با یک مهاجم مطرح

نیمکت نشینی پیاپی

علیپور فصل پیش، 8 گل برای ماریتیمو زد و انتقال به ژیل ویسنته، برای او یک قدم رو به جلو بود. او در این باشگاه اما، نتوانسته به اهدافش برسد. علیپور تا هفته سیزدهم لیگ پرتغال، حتی یک بازی در ترکیب اصلی ژیل ویسنته قرار نگرفته و همواره، به عنوان بازیکن جانشین به زمین رفته است. ادامه این شرایط، باعث جدایی علیپور از این باشگاه خواهد شد و فقط، او باید مقصدش را انتخاب کند. علیپور می تواند به لیگ برتر برگردد یا به باشگاهی با شانس بازی بیشتر، در فوتبال اروپا برود. با توجه به عملکرد علیپور، ژیل ویسنته هم مسئله ای با جدایی او ندارد.

رویای جام ملت ها

یکی از انگیزه های اصلی علیپور برای رفتن به فوتبال اروپا، رسیدن به پیراهن تیم ملی بود. اتفاقی که نیفتاد و علیپور، حتی از فهرست ایران دورتر شد و حتی بین گزینه های حضور در جام جهانی هم قرار نگرفت. ابتدای فصل، بازیکنان زیادی با رویای حضور در جام جهانی یا رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی، به لیگ برتر برگشتند. برخی از آن ها مثل علیرضا بیرانوند و مرتضی پورعلی گنجی، به هدف شان هم رسیدند. رامین رضاییان، پیش از آن ها این کار را انجام داد و پیروز بود. علیپور هم، بدش نمی آید با بازگشت به لیگ برتر، دوباره در کانون توجه قرار بگیرد و شانسش برای پوشیدن پیراهن ایران در جام ملت های آسیا را امتحان کند.

رقبای پرسپولیس

کمبود مهاجم گلزن در لیگ برتر و مسائل مختلف برای خرید بازیکنان خارجی، باعث شده بجز پرسپولیس چند باشگاه دیگر هم علیپور را زیر نظر داشته باشند. با این حال پرسپولیس، اولویت اصلی علیپور برای بازگشت به ایران است. او در این باشگاه، روز های خوبی داشته و با بازی در یکی از دو تیم بزرگ مرکز، بیشتر در دید رسانه ها و کادرفنی تیم ملی خواهد بود. مدیران پرسپولیس و دستیاران گل محمدی، اولین تماس ها را برای بازگرداندن علیپور انجام داده اند و به نظر می رسد تماس مستقیم بین یحیی و علیپور، قفل این انتقال را باز کند.

عیسی هم می آید؟

پرسپولیسی ها همزمان با پیگیری انتقال علیپور، با عیسی آل کثیر هم مذاکرات نهایی را انجام داده اند. آل کثیر فاصله زیادی با بستن قرارداد ندارد و آن ها حتی پس از قطعی شدن این انتقال، همچنان پرونده بازگرداندن علیپور را پیگیری می نمایند. گل محمدی علاقه ویژه ای به بازی با دو مهاجم دارد و داشتن همزمان بازیکنانی مثل علیپور، آل کثیر، دیاباته و عبدی یا پاکدل، می تواند دست او را برای اجرای سیستم مورد نظرش باز بگذارد. در صورت جذب همزمان علیپور و آل کثیر، احتمالا یک نفر از بین عبدی و پاکدل از پرسپولیس جدا خواهد شد.

فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 12 دی 1401 بروزرسانی: 12 دی 1401 گردآورنده: banoohoma.ir شناسه مطلب: 480

به "مذاکرات جدی پرسپولیس با یک مهاجم مطرح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکرات جدی پرسپولیس با یک مهاجم مطرح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید