پیروزی پیکانی ها مقابل ورامین، آماده رویارویی با هراز آمل

به گزارش بانو هما، به گزارش خبرنگاران، در چارچوب دیدارهای هفته هفتم رقابت های لیگ برتر والیبال، دو تیم پیکان تهران و شهرداری ورامین از ساعت 16 امروز یکشنبه در خانه والیبال تهران مقابل هم صف آرایی کردند و در پایان پیکان با نتیجه 3 بر صفر پیروز شد.

پیروزی پیکانی ها مقابل ورامین، آماده رویارویی با هراز آمل

برای تیم پیکان تهران امیر حسینی، پوریا فیاضی، فرشاد اکبری، پوریا یلی، حمزه زرینی، آرمین تشکری و محمدرضا حضرت پور یاران شروع کننده بازی با هدایت پیمان اکبری بودند.

در طرف مقابل نیز، تیم شهرداری ورامین با ترکیب محمدرضا طهماسبی، بهمن جان دیده، امین نجفی، آرش تقوی، علیرضا مصلح آبادی و محمود رسولی با هدایت ساسان خداپرست شروع کنندگان بازی مقابل پیکان بودند.

دو تیم در ست نخست بازی به نسبت پایاپای و برابری داشتند. حملات خوب حمزه زرینی نقش زیادی در پیروزی تیم پیکان در ست نخست مقابل یارانه خداپرست در تیم وارمین داشت تا در نهایت این ست با نتیجه 26 بر 24 به سود پیکانی ها به خاتمه برسد.

در ست دوم نیز پیکانی ها در ابتدای بازی شروع خوبی داشتند و در حالی که بازی با برتری 17 بر 13 پیکانی ها همراه بود پیمان اکبری ترکیب دوم خود را در زمین چید و در نهایت ورامین پیروز شد بازی را به تساوی بکشاند که همین امر موجب شد تا بار دیگر اکبری بازیکنان اصلی خود را وارد زمین کندو این ست با برتری 25 بر 21 پیکان به خاتمه برسد.

تیم پیکان تهران، در شروع ست سوم نیز عملکرد قابل توجهی داشت و این تیم پیروز شد با نتیجه 25 بر پیروز شود تا با برتری سه بر صفر به استقبال هفته هشتم مسابقات لیگ برتر والیبال و رویارویی با تیم هراز آمل آماده شود.

نتایج ست شماری:

ست نخست 26 بر 24 به سود پیکان

ست دوم: 25 بر 21 به سود پیکان

ست سوم: 25 بر 19 به سود پیکان

سایر دیدارهای هفته هفتم در حال برگزاری است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 اسفند 1400 بروزرسانی: 16 اسفند 1400 گردآورنده: banoohoma.ir شناسه مطلب: 275

به "پیروزی پیکانی ها مقابل ورامین، آماده رویارویی با هراز آمل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی پیکانی ها مقابل ورامین، آماده رویارویی با هراز آمل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید