هویت فردی که پرچم آذربایجان را آتش زد ، همسر پاشینیان با این مرد چه ارتباطی دارد؟

به گزارش بانو هما، خبرگزاری ترند جمهوری آذربایجان مدعی شد فردی که دیروز در مراسم افتتاحیه مسابقات وزنه برداری قهرمانی اروپا در ایروان پرچم این کشور را آتش زد، نزدیک به خانواده نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان است.

هویت فردی که پرچم آذربایجان را آتش زد ، همسر پاشینیان با این مرد چه ارتباطی دارد؟

به گزارش خبرنگاران، خبرگزاری ترند جمهوری آذربایجان از تعیین شدن هویت فردی که پرچم این کشور را در ایروان آتش زد، اطلاع داد و مدعی شد عامل این اقدام نزدیک به نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان است.

طبق این گزارش، آرام نیکولیان طراح و استایلیست ارمنستانی که دیروز در مراسم افتتاحیه مسابقات وزنه برداری قهرمانی اروپا در ایروان با آتش زدن پرچم جمهوری آذربایجان مرتکب اقدام تحریک آمیز شد، در واقع نزدیک به خانواده نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان است.

طبق این ادعا، آنا هاکوبیان همسر پاشینیان بارها در حال خرید از بوتیک این فرد دیده شده و ظاهراً به همین علت نیکولیان به عنوان استایلیست اصلی تلویزیون عمومی ارمنستان فعالیت می کرد.

این رسانه جمهوری آذربایجان در ادامه این سوال را مطرح نموده که با توجه به روشن شدن این موارد، آیا این حمله می تواند اقدام تحریک آمیز از پیش برنامه ریزی شده بوده باشد؟ و می افزاید: روشن است که ارمنستان می تواند تمام این اقدامات را انجام داده باشد تا همه، تصاویر شکنجه سرباز جمهوری آذربایجان در ارمنستان را فراموش نمایند.

در سرانجام گزارش خبرگزاری ترند این موضوع خاطرنشان شده که جمهوری آذربایجان هیچ یک از این موارد را از یاد نخواهد برد.

آدینه (14 آوریل) زمانی که پرچم جمهوری آذربایجان در مراسم رژه پرچم ها در افتتاحیه مسابقات وزنه برداری قهرمانی اروپا در ایروان روی صحنه آورده شد، یکی از طرفداران طرف ارمنستانی روی صحنه رفت و آن را به آتش کشید.

آیخان حاجی زاده سخنگوی وزارت خارجه جمهوری آذربایجان در توییتی در واکنش به این اقدام نوشت: آتش زدن پرچم ملی (جمهوری) آذربایجان در مراسم افتتاحیه مسابقات وزنه برداری قهرمانی اروپا در ارمنستان را محکوم می کنیم.

وی اضافه نمود: این نگران نماینده است که سازمان دهندگان (مراسم) علیه چنین اقدامی با انگیزه نفرت، هیچ تدابیر امنیتی اتخاذ نکردند. عاملان هم باید مجازات شوند!

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 فروردین 1402 بروزرسانی: 27 فروردین 1402 گردآورنده: banoohoma.ir شناسه مطلب: 526

به "هویت فردی که پرچم آذربایجان را آتش زد ، همسر پاشینیان با این مرد چه ارتباطی دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هویت فردی که پرچم آذربایجان را آتش زد ، همسر پاشینیان با این مرد چه ارتباطی دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید