این گیاهان آپارتمانی خانه شما را رنگی و زیبا می نمایند

به گزارش بانو هما، اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به نگهداری گیاهان آپارتمانی خاص علاقه مند هستند، توصیه می کنیم این مطلب را از دست ندهید.

این گیاهان آپارتمانی خانه شما را رنگی و زیبا می نمایند

در حال حاضر نگهداری از گیاهان آپارتمانی با برگ های رنگی به دلیل زیبایی و خاص بودن در آپارتمان ها، بسیار محبوب شده است. چرا که این گیاهان از لحاظ ظاهری، شور و نشاط خاصی به محیط خانه می بخشند. با خبرنگاران همراه باشید.

گیاهان آپارتمانی با برگ های رنگی

فواید این گیاهان تنها به زیبایی ظاهری ختم نمی گردد؛ بلکه آن ها می توانند هوای خانه را پاک سازی و حتی بعضی سموم موجود در هوا را جذب نمایند.

گل سنگ صورتی

گل سنگ صورتی یکی از زیباترین گیاهان آپارتمانی است که به دلیل خال و لک های رنگی روی برگ هایش محبوبیت زیادی دارد. این گیاه در رنگ های مختلفی از جمله قرمز، سفید و صورتی در بازار وجود دارد؛ اما در حال حاضر نوع صورتی آن بیشتر در آپارتمان ها دیده می گردد.

کاتاله آ از گیاهان آپارتمانی با برگ های رنگی

گل کاتاله آ به دلیل زیبایی یکی از محبوب ترین مدل های گل آپارتمانی با برگ های رنگی در میان علاقه مندان گل و گیاه است. سطح زیرین برگ های این گیاه به رنگ های مختلفی از جمله قرمز و صورتی است. این گیاه چندساله در شرایط محیطی مطلوب می تواند تا ارتفاع یک متری هم رشد کند.

فیلودندورم صورتی

فیلودندورم صورتی یک انتخاب بسیار زیبا با شرایط پرورش آسان در آپارتمان است. این گیاه با برگ سبز و صورتی گاهی شاهزاده خانم صورتی هم نامیده می گردد. علاوه بر زیبایی بی نظیر این گل، خاصیت تصفیه نمایندگی هوا هم بر محبوبیتش افزوده است. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب با این وسیله مقرون به صرفه خانه خود را تزیین کنید سر بزنید.

آگلونما صورتی از گیاهان آپارتمانی با برگ های رنگی

سازگاری بالا، شرایط نگهداری آسان در کنار زیبایی، آگلونما را به یک گل آپارتمانی با برگهای رنگی ایده آل برای پرورش در منزل و دفاتر تبدیل نموده است. این گیاه برگ هایی به رنگ صورتی با خال های به رنگ سبز تیره دارد. در صورتی که شرایط مناسب برای رشد این گیاه فراهم گردد، می تواند تا 60 سانتی متر رشد کند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب هرگز این 5 وسیله را در چیدمان منزل به کار نبرید را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 16 مرداد 1401 بروزرسانی: 16 مرداد 1401 گردآورنده: banoohoma.ir شناسه مطلب: 408

به "این گیاهان آپارتمانی خانه شما را رنگی و زیبا می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این گیاهان آپارتمانی خانه شما را رنگی و زیبا می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید