غفور: برگزاری تک بازی برای فینال درست نیست، مسئولان سپاهان درک درستی از والیبال دارند

به گزارش بانو هما، ملی پوش تیم والیبال سپاهان گفت، انجام بازی های مرحله پلی آف به صورت سه از پنج خوب است، نه اینکه فینال لیگ را با یک تک بازی برگزار کنیم.

غفور: برگزاری تک بازی برای فینال درست نیست، مسئولان سپاهان درک درستی از والیبال دارند

به گزارش خبرنگاران، امیر غفور بازیکن ملی پوش تیم والیبال سپاهان در خصوص پیروزی 3 بر یک تیمش مقابل سایپا در هفته یازدهم لیگ برتر گفت: تیم سایپا خیلی خوب بازی کرد. بازیکنان این تیم با زدن سرویس های خوب، دریافت ما را با مشکل روبرو کردند و باید بگویم مقابل این تیم، خیلی اذیت شدیم. ما مسابقه مهمی را بردیم.

بازیکن ملی پوش تیم والیبال سپاهان ادامه داد: حدود دو هفته تعطیلی پیش رو داریم و سعی می کنیم با مرور تاکتیک های تیمی، نقاط ضعف خود را برای ادامه فصل، رفع کنیم.

امیر غفور خاطر نشان کرد: در این فصل، چهار پنج تیم مدعی قهرمانی هستند که این مسئله کار را برای همه تیم ها سخت می نماید. ما نیز بازی به بازی پیش می رویم تا در مرحله پلی آف در برترین شکل ممکن باشیم. در آن مرحله حریفان سرسختی پیش روی ما قرار دارند.

قطر پاسور تیم والیبال سپاهان در خصوص این باشگاه توضیح داد: مسئولان سپاهان، درک درستی از والیبال دارند و همین موضوع، بازی و کار در این باشگاه را برای همه ما لذت بخش نموده است. امیدوارم این فرایند ادامه داشته باشد. من فعلاً به فکر کسب نتایج خوب در لیگ هستم تا به هدف خود برسیم. بعد از لیگ به سراغ تیم ملی می رویم.

غفور درباره فشردگی مسابقات فصل جاری گفت: فشردگی لیگ عادی است و این موضوع ما را اذیت نمی نماید. مشکل بزرگ ما مسیرهای رفت و برگشت است که واقعاً تیم ها را اذیت می نماید. من مخالف خاتمه لیگ در اسفند هستم. لیگ خوب، بازیکنان را برای تیم ملی آماده می نماید. اگر لیگ، با برگزاری بازی های بیشتر ادامه پیدا کند برای همه بهتر است.

وی ادامه داد: مهمترین مرحله لیگ، پلی آف است. تماشاگر دوست دارد بازی های بیشتری از تیم های مدعی لیگ ببیند. به نظر من انجام بازی های سه از پنج خوب است، نه اینکه فینال لیگ را با یک تک بازی برگزار کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 بهمن 1400 بروزرسانی: 21 بهمن 1400 گردآورنده: banoohoma.ir شناسه مطلب: 248

به "غفور: برگزاری تک بازی برای فینال درست نیست، مسئولان سپاهان درک درستی از والیبال دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غفور: برگزاری تک بازی برای فینال درست نیست، مسئولان سپاهان درک درستی از والیبال دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید