ستاره سپاهان تکذیب کرد؛ با پرسپولیس مذاکره نکرده ام

به گزارش بانو هما، خبرنگاران: پرسپولیس در کوشش است تا از همین حالا ستاره های مدنظر برای فصل نو را پای میز مذاکره بنشاند. در این راستا از لژیونر های زیادی صحبت می گردد که قرار به پرسپولیس برگردند. علیرضا بیرانوند مهمترین چهره ای است که عنوان شده قرار است دوباره به این باشگاه برگردد.

ستاره سپاهان تکذیب کرد؛ با پرسپولیس مذاکره نکرده ام

به گزارش خبرنگاران، از میان بازیکنان مهم دیگری که در لیست خرید این باشگاه قرار گرفته اند می گردد به دانیال اسماعیلی فر مدافع راست سپاهان اشاره نمود؛ بازیکنی که از مدت ها قبل در لیست خرید پرسپولیس قرار گرفته، ولی هنوز با این باشگاه توافق ننموده است. از دانیال به عنوان بازیکن مورد علاقه یحیی گل محمدی یاد و عنوان می گردد حتی قبل از اینکه به سپاهان برود هم گزینه سرمربی پرسپولیس بوده است.

در هفته های اخیر صحبت زیادی درباره توافق او با پرسپولیس مطرح شده است. دانیال در انتهای همین فصل قراردادش به خاتمه می رسد و گفته می گردد به پرسپولیس می رود. دست کم این ادعایی است که رسانه های نزدیک به پرسپولیس داشته اند. حالا برخلاف شایعات مطروحه، اسماعیلی فر در گفت وگویی مذاکره با پرسپولیس را تکذیب نموده است. او گفته هیچ پیشنهادی از هیچ باشگاهی نداشته به غیر از سپاهان که خواسته اند قرارداد این بازیکن تمدید گردد. اسماعیلی فر از حضور در سپاهان ابراز رضایت نموده و گفته شایعات مربوط به مذاکره او با پرسپولیس کذب است.

منبع: فرارو
انتشار: 12 تیر 1401 بروزرسانی: 12 تیر 1401 گردآورنده: banoohoma.ir شناسه مطلب: 376

به "ستاره سپاهان تکذیب کرد؛ با پرسپولیس مذاکره نکرده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره سپاهان تکذیب کرد؛ با پرسپولیس مذاکره نکرده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید