بارش باران در بعضی منطقه ها استان تهران از فردا

به گزارش بانو هما، براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، بارش باران در بعضی منطقه ها استان تهران و بعلاوه افزایش نسبی دما از فردا (7 آبان) مورد انتظار است.

بارش باران در بعضی منطقه ها استان تهران از فردا

به گزارش ایسنا، براساس آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، شرایط جوی استان تهران طی امروز و فردا (6 و 7 آبان)، آسمانی قسمتی ابری تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می گردد.

از عصر فردا (7 آبان) و طی روز شنبه (8 آبان) با نفوذ موج بارشی و بروز ناپایداری های جوی، افزایش ابر در استان و گاهی بارش باران در بعضی نقاط به ویژه نیمه شمالی و غربی استان و در ارتفاعات بارش پراکنده باران و برف با احتمال رعدوبرق و وزش باد شدید موقت مورد انتظار است.

روزهای یکشنبه و دوشنبه (9 و 10 آبان) آسمانی نیمه ابری، گاهی ابری و وزش باد نسبتا شدید در بخش های جنوبی و غربی استان و بارش پراکنده با احتمال رعدوبرق در بخش های شمالی و ارتفاعات پیش بینی می گردد.

بعلاوه امروز (6 آبان) کاهش نسبی دما و فردا (7 آبان) افزایش نسبی دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 22 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (7 آبان) نیمه ابری، در بعدازظهر ابری و همراه با وزش باد با حداقل دمای 11 و حداکثر دمای 19 درجه سانتیگراد و طی شنبه (8 آبان) ابری، همراه با وزش باد و گاهی بارش پراکنده با احتمال رعدوبرق با حداقل دمای 12 و حداکثر دمای 20 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 10 آذر 1400 بروزرسانی: 10 آذر 1400 گردآورنده: banoohoma.ir شناسه مطلب: 170

به "بارش باران در بعضی منطقه ها استان تهران از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش باران در بعضی منطقه ها استان تهران از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید