آمانوف در پستی که فکرش را نمی کنید

به گزارش بانو هما، تیم فوتبال استقلال درحالی خود را برای مبارزه با سپاهان از هفته اول رقابت های لیگ برتر آماده می نماید که به طور قطعی نمی تواند از بازیکنانی مانند محمدحسین مرادمند و صالح حردانی استفاده کند. این درحالی است که بعضی آبی پوشان نیز با وجود دارا بودن نام ورسم آنچنانی در این مدت نتوانستند نظر ساپینتو را تا به امروز جلب نمایند تا جایی که این امکان وجود دارد که این دسته از بازیکنان برای بازی با سپاهان نیمکت نشین شوند.

آمانوف در پستی که فکرش را نمی کنید

از تمرینات استقلال خبر می رسد همچنان جای خالی یک بازیکن توپ گیر و جنگنده در میانه میدان نزد شاگردان ریکاردو ساپینتو احساس شده و این مربی نیز در تمرینات روز های گذشته و از زمانی که به استقلال اضافه شده بعضی بازیکنان را در این پست تست نموده تا حلقه مفقوده و گمشده خود را پیدا کند. درحالی که بعضی اخبار حکایت از آن داشتند که عزیزبک آمانوف در روز های اخیر در خط میانی استقلال وظیفه بازیسازی و جنگندگی را برعهده گرفته است، اما گویا این بازیکن در این پست از نظر کادرفنی بازیکن موفقی نشان نداده تا جایی که در این مدت و در روز های گذشته او در سمت چپ زمین و در فاز دفاعی مورد استفاده قرار گرفته است.

ساپینتو بار ها در تمرینات با جدیت از بازیکنان خواسته با تمام توان در زمین حاضر شوند، ضمن اینکه او جنگندگی و جسارت خاصی را از هافبک میانی خود خواسته که عملی شدن آن ها را در قامت آمانوف ندیده تا درنهایت از این بازیکن در یک پست غیرتخصصی استفاده کند.

فرهیختگان

منبع: فرارو
انتشار: 21 مرداد 1401 بروزرسانی: 21 مرداد 1401 گردآورنده: banoohoma.ir شناسه مطلب: 412

به "آمانوف در پستی که فکرش را نمی کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمانوف در پستی که فکرش را نمی کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید