شرایط اجاره بها آپارتمان های نوساز در جنوبی ترین منطقه تهران

به گزارش بانو هما، خبرنگاران- مستاجران ساکن منطقه 20 تهران بابت اجاره آپارتمان های نوساز ممکن است پنج میلیون تومان کرایه پرداخت نمایند. آنالیز ها از شرایط آگهی های آنلاین معین می نماید آن ها همزمان با پرداخت اجاره خانه گاهی مجبور می شوند تا 400 میلیون تومان بابت پول پیش بپردازند. در کهریزک آپارتمان 70 متری با ودیعه 100 میلیون تومان و کرایه ماهانه سه میلیون تومان اجاره داده می گردد. در شهرری صاحبخانه یک آپارتمان 55 متری 55 میلیون تومان پول پیش و دو میلیون تومان کرایه دریافت می نماید. البته نباید فراموش کنیم، بعضی از این آپارتمان ها فاقد امکاناتی مثل آسانسور، پارکینگ و انباری هستند.

شرایط اجاره بها آپارتمان های نوساز در جنوبی ترین منطقه تهران

شرایط اجاره بها آپارتمان های نوساز و یک خوابه در جنوبی ترین نقطه تهران

به گزارش خبرنگاران، مستاجران ساکن جنوبی ترین نقطه تهران گاهی مجبور می شوند بابت آپارتمان های یک خوابه و نوساز تا چهار میلیون تومان اجاره پرداخت نمایند و 200 میلیون تومان بابت پول پیش بپردازند. مثلا آپارتمان 51 متری در علی آباد با ودیعه 200 میلیون تومان و بدون اجاره به مستاجر تحویل داده می گردد. واحدی که طبقه چهارم واقع شده و دارای امکاناتی مثل آسانسور، انباری و پارکینگ است.

در شهرری واحد یک خوابه با متراژ 55 متر، پول پیش 100 میلیون تومان و اجاره دو میلیون تومان کرایه داده می گردد. البته با وجود قرار گرفتن این واحد در طبقه دوم ساختمان، آسانسور ندارد و فقط مجهز به پارکینگ است. صاحب خانه واحد دیگری با متراژ 60 متر در شهرری 50 میلیون تومان پول پیش و دو میلیون تومان اجاره دریافت می نماید. این یکی بدون پارکینگ، انباری و آسانسور آگهی شده است. حوالی دولت آباد آپارتمان 51 متری در زیرزمین یک ساختمان با مبلغ 90 میلیون تومان به عنوان پول پیش و یک میلیون تومان کرایه ماهانه اجاره داده می گردد.

صاحبخانه دیگری آپارتمان 50 متری خود را در ازای 20 میلیون تومان پول پیش و اجاره ماهانه چهار میلیون تومان به مستاجر تحویل می دهد و امکان تبدیل مبلغ ودیعه و اجاره وجود ندارد. حوالی کهریزک آپارتمان 50 متری بدون اجاره و ودیعه 200 میلیون تومان آگهی شده و باوجود قرار گرفتن در طبقه دوم آسانسور ندارد. بین آپارتمان های با متراژ بالاتر، واحد 70 متری و یک خوابه در کهریزک با مبلغ 100 میلیون تومان به عنوان پول پیش و اجاره ماهانه سه میلیون تومان کرایه داده می گردد و مجهز به آسانسور است.

آپارتمان های نوساز و یک خوابه در منطقه 20

موقعیت

متراژ

پول پیش

اجاره خانه

علی آباد

51 متر

200 میلیون تومان

-

شهرری

55 متر

55 میلیون تومان

دو میلیون تومان

شهرری

60 متر

50 میلیون تومان

دو میلیون تومان

دولت آباد

50 متر

20 میلیون تومان

چهار میلیون تومان

کهریزک

50 متر

200 میلیون تومان

-

کهریزک

70 متر

مبلغ 100 میلیون تومان

سه میلیون تومان

شرایط اجاره بها آپارتمان های نوساز و دو خوابه در جنوبی ترین نقطه تهران

اجاره ماهانه واحد های دوخوابه و نوساز در جنوبی ترین منطقه تهران ممکن است به پنج میلیون تومان برسد. کنار این هزینه بعضی از مستاجران ساکن این منطقه باید تا 400 میلیون تومان هم برای مبلغ پول پیش بپردازند. اجاره آپارتمان 80 متری دوخوابه و دوخوابه در شهرری به 200 میلیون تومان پول پیش و یک و نیم میلیون تومان کرایه احتیاج دارد. این واحد طبقه دوم است، آسانسور و پارکینگ دارد، اما انباری نه. واحد 75 متری در ازای 400 میلیون تومان پول پیش و بدون دریافت اجاره به مستاجر تحویل داده می گردد.

این یکی طبقه دوم است و آسانسور دارد. واحدی با متراژ 88 متر در شهرری اجاره داده می گردد. مالک این واحد 150 میلیون تومان پول پیش و ماهانه دو و نیم میلیون تومان اجاره دریافت می نماید. به خاطر واقع شدن این واحد در طبقه اول می گردد از نداشتن آسانسور چشم پوشی کرد، اما پارکینگ هم ندارد. آپارتمان 75 متری و تکواحدی در شهرری با مبلغ 110 میلیون تومان و اجاره ماهانه یک میلیون و 800 هزار تومان کرایه داده می گردد. به جز انباری امکانات دیگری برای این واحد وجود ندارد. واحدی 70 متری بدون دریافت اجاره و ودیعه 260 میلیون تومانی بین آگهی ها به چشم می خورد. واحدی که طبقه چهار است و دارای انباری، آسانسور و پارکینگ است. در جنوبی ترین منطقه تهران واحدی 100 متری وجود دارد که مالکش 350 میلیون تومان پول پیش و پپج میلیون تومان اجاره دریافت می نماید. این واحد طبقه ششم یک ساختمان قرار گرفته است و آسانسور و پارکینگ دارد.

آپارتمان های نوساز و دوخوابه در منطقه 20

موقعیت

متراژ

پول پیش

اجاره خانه

شهرری

80 متر

200 میلیون تومان

یک و نیم میلیون تومان

کهریزک

75 متر

400 میلیون تومان

-

علی آباد

88 متر

150 میلیون تومان

دو و نیم میلیون تومان

دولت آباد

75 متر

110 میلیون تومان

ماهانه یک میلیون و 800 هزار تومان

شهرری

70 متر

260 میلیون تومان

-

شهرری

100 متر

350 میلیون تومان

پنج میلیون تومان

منبع: فرارو
انتشار: 28 بهمن 1400 بروزرسانی: 28 بهمن 1400 گردآورنده: banoohoma.ir شناسه مطلب: 255

به "شرایط اجاره بها آپارتمان های نوساز در جنوبی ترین منطقه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط اجاره بها آپارتمان های نوساز در جنوبی ترین منطقه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید