زمانی برای مردن نیست به فروش 90 میلیون دلاری رسید

به گزارش بانو هما، زمانی برای مردن نیست انتها برای اولین بار روی پرده سینما رفت و اکنون پیش بینی فروش 90 میلیون دلاری در اولین آخر هفته اکران فیلم مطرح شده است.

زمانی برای مردن نیست به فروش 90 میلیون دلاری رسید

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از ورایتی، فیلم تازه جیمز باند خاتمه پس از انتظاری طولانی شب پیش به نمایش عایدی و انتظار می رود به زودی سینما های جهان را به تسخیر خود درآورد.

سینما های جهان برای نمایش فیلم بیست و پنجم جیمز باند آماده می شوند و این امید را به خود می دهند تا با نمایش این فیلم از دوران پاندمی عبور نمایند.

انتظار می رود زمانی برای مردن نیست تازهترین فیلم از مجموعه فیلم های جیمز باند جاسوس انگلیسی در طول اولین آخر هفته اکرانش در سینما های جهان فروشی 90 میلیون دلاری را تجربه کند. این در حالی است که اکران این فیلم از امروز چهارشنبه در 50 بازار بین المللی آغاز می گردد.

این فیلم قرار است از 8 اکتبر یعنی آخر هفته آینده در آمریکا روی پرده برود، اما از امشب در کره، برزیل، آلمان، ایتالیا و هلند اکران می گردد و از فردا شب بریتانیایی ها می توانند آن را در سینما ها دیدن نمایند. ژاپن، مکزیک و اسپانیا هم از اول اکتبر می توانند به دیدنی این فیلم بروند. فرانسه از 6 اکتبر، روسیه از 7 اکتبر و چین از 29 اکتبر این فیلم را روی پرده های نقره ای می برند.

معلوم نیست شرایط کرونایی چه تاثیری بر فروش داشته باشد، زیرا بعضی از منطقه ها از جمله فرانسه، ایتالیا و آلمان ارایه مدرک واکسیناسیون را برای ورود به سینما ها الزامی نموده اند.

در بریتانیا انتظار می رود یونیورسال نمایش این فیلم را در 700 پرده سینما به صورت هم زمان آغاز کند. سینه ورد او تو در لندن روزی 50 سئانس برای نمایش در نظر گرفته و وو سینماز 25 بار در روز این فیلم را اکران می نماید.

اگر این فیلم فروش 90 میلیون دلار پیش بینی شده را با وجود شرایط کرونایی در اولین آخر هفته اکرانش تجربه کند خیلی از فیلم های قبلی اش دور نشده، زیرا اسپکتر در سال 2015 کارش را با 123 میلیون دلار آغاز کرد و اسکای فال در سال 2012 پیروز به فروشی 109 میلیون دلاری در اولین آخر هفته اکرانش شد.

بیوه سیاه دیزنی در اولین آخر هفته اکرانش 78 میلیون دلار فروخت و فیلم نهم سریع و خشمگین کارش را با فروش 69 میلیون دلاری آغاز کرد.

زمانی برای مردن نیست قرار بود آوریل 2020 راهی سینما ها گردد که شیوع کرونا در جهان همه برنامه ها را به هم زد.

این پنجمین و آخرین باری است که دنیل کریگ در نقش جیمز باند بازی می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 مهر 1400 بروزرسانی: 18 مهر 1400 گردآورنده: banoohoma.ir شناسه مطلب: 114

به "زمانی برای مردن نیست به فروش 90 میلیون دلاری رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمانی برای مردن نیست به فروش 90 میلیون دلاری رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید