با لوازمی که در خانه دارید وسایل دکوری بسازید

به گزارش بانو هما، اگر می خواهید خانه را با لوازم زیبا و خاص مزین کنید، می توانید از هنر دست خود کمک بگیرید.

با لوازمی که در خانه دارید وسایل دکوری بسازید

شما می توانید با کمترین هزینه و به ازای آن، استفاده از قدرت خلاقیت و ابتکار خود صاحب زیباترین لوازم دکوری و کاربردی منزل شوید. با این مطلب از خبرنگاران همراه باشید.

زیباترین لوازم دکوری و کاربردی منزل

اگر اهل ساخت لوازم به سلیقه و با ایده های خودتان باشید، می توانید لوازم منزل تان را با فکرهای جالبی که در فکرتان شکل می گیرد، به وجود آورید. روش های ساخت بسکمک از این لوازم ساده هستند و به امکانات و تجهیزات خاصی هم نیاز ندارند.

ساخت میز با قرار دادن جعبه های چوبی کنار هم

یک راه ساده برای این که میز مجذوب کننده و متفاوت مخصوص به خودتان را بسازید، استفاده از جعبه های چوبی است. این جعبه های چوبی می توانند همان جعبه های میوه ای باشند که به راحتی پیدا می شوند و اغلب نیز به هیچ کاری نمی خورند. چهار جعبه را به گونه ای در کنار هم قرار دهید که فضای خالی داخل آن ها به سمت بیرون قرار گیرد یا به عبارتی پشت به هم باشند. از یک صفحه چوبی برای قرار دادن زیر جعبه ها استفاده کنید که سطح آن برابر با سطح مجموع جعبه ها در هنگام قرار گیری در کنار هم باشد. سپس فضای خالی ایجاد شده بین جعبه ها را به کم سنگریزه پر کنید. می توانید برای صفحه چوبی زیر جعبه های چرخ نیز در نظر بگیرید تا میز به راحتی قابل جابه جایی باشد.

زیباسازی گلدان با کمک قطعات شاخه درخت از زیباترین لوازم دکوری و کاربردی منزل

برای این که یک گلدان ساده و معمولی را تغییر شکل داده و به آن ظاهر تازهی بدهید، می توانید از شاخه های باریک یک درخت استفاده کنید. حواستان باشد که به سراغ درخت هایی که شاخه هایشان تازه و در حال جوانه زدن هستند، نروید. برای این کار می توانید از شاخه های خشک و کنده شده استفاده کنید. شاخه را به وسیله برش با ابزار مخصوص به قطعات کوچک تقسیم کنید و سپس این قطعات را به کمک چسب روی سطح گلدان ساده خود بچسبانید. تمام سطح گلدان را با این قطعات پر کنید. حالا صاحب یک گلدان خاص و تازه هستید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب با این ترفندها دکور خانه را متحول کنید سر بزنید.

تهیه جامدادی رومیزی با تغییر شکل قوطی کنسرو

اگر می خواهید یک جامدادی رومیزی زیبا و خاص داشته باشید، کافی است یکی ار قوطی های کنسرو خود را به جای انداختن در سطل زباله نگه دارید. این قوطی را می توانید با کمی هنر و سلیقه به یک جامدادی رومیزی زیبا بدل سازید. برای این کار به کمی پارچه کنفی، تعدادی گل مصنوعی، روبان و چند عدد سوزن ته گرد نیاز خواهید داشت. پارچه کنفی را به دور قوطی بپیچید، روبان را پاپیون زده و روی سطح آن بچسبانید. حال به کمک سوزن ها گل ها را روی پاپیون ها قرار دهید. این جامدادی دست ساز را می توانید برای قرار دادن مداد، اتوماتیک، قیچی و سایر لوازم خود مورد استفاده قرار دهید.

تزیین قاب آینه با استفاده از شانه تخم مرغ از زیباترین لوازم دکوری و کاربردی منزل

فکر استفاده از شانه تخم مرغ برای ساخت لوازم دکوری از آن مواردی است که شاید به فکر هیچ کسی خطور نکند، اما جالب است بدانید که با کمک شانه تخم مرغ می توانید قاب آینه خود را به شکل زیبایی تزیین کنید. برای این کار باید فضاهای قرار گیری تخم مرغ را از هم جدا کرده و به دق برش دهید تا به شکل گلبرگ درآیند. سپس این گلبرگ ها را روی هم قرار داده و به کمک آن ها گل های کوچک زیبا بسازید. این گل ها را می توانید با اسپری رنگ زده و سپس به ترتیب روی سطح قاب آینه خود بچسبانید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب این گیاه آپارتمانی انرژی منفی خانه را نابود می کند را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 21 مهر 1401 بروزرسانی: 21 مهر 1401 گردآورنده: banoohoma.ir شناسه مطلب: 446

به "با لوازمی که در خانه دارید وسایل دکوری بسازید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با لوازمی که در خانه دارید وسایل دکوری بسازید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید